Zabýváme se nejenom běžnou údržbou automobilů, ale také úpravami vozů, jako jsou upgrady podvozkových, brzdových, sacích systémů, výfukových a spojkových soustav.

Nabízíme Vám SW úpravy od společnosti REVO pro koncernové vozy VW, Audi, Škoda, Seat, Ford, Porsche, dále naším partnerem je pro značku BMW jsou MHDTuning, BOOTMOD3 a XHP.

Provádíme komplexní řešení úprav celků, kde díky mnoha vyzkoušeným kombinacím jsme schopni nabídnout to nejlepší pro různé účely dle požadavků našich klientů. Od milovníků ostřejší jízdy po okreskách, roadtripů do hor nebo i pro nadšence trackdays. Další kombinace a nové produkty neustále testujeme na našich promo vozech jako je BMW 335i N54, Opel Corsa D OPC Z16ler a Mini Cooper S F56 B48. Více se dozvíte v jednotlivých článcích o našich projektech a vozech v blogu.

Pravidelně se účastníme volných jízd na okruzích i s našimi zákazníky, kde se snažíme zlepšovat řidičské schopnosti za pomoci driving instruktora Ondřeje Štaidla. Ondra Vám nabídne své služby na adrese www.corners.cz.