Software REVO změní váš vůz tak, aby vám poskytl vzrušující přístup k plnému potenciálu vašeho motoru bez kompromisů v každodenní jízdě. Revo se zaměřuje na zvyšování výkonu a točivého momentu tam, kde jej potřebujete, a co je důležitější, tam, kde to budete cítit nejvíce. Revo disponuje nejrozsáhlejším testovacím programem a vývojem softwaru v oboru, který poskytuje výkon, hospodárnost a bezpečnost.
Softwarové funkce

S týmem špičkových techniků nabízí Revo Software více než jen pouhé zvýšení výkonu. REVO Vám nabízí mnohem větší kontrolu a funkce, o kterých víme, že se vám budou líbit, ať už se jedná o software ECU nebo TCU.


Posunutý omezovač otáček

Standardní limit je zvýšen, aby vám umožnil přístup k většímu výkonu motoru.


Posunutý omezovač rychlosti

Omezovač rychlosti pro vaše vozidlo je posunut, což vám umožní plně využít možnosti vašeho motoru vozidla


Launch control

Systém rozpozná, když auto stojí a dovolí vám vytočit vyšší otáčky, které vám pomůžou s rozjezdem vozidla.


Brzdění levou nohou

Tato funkce vám umožní zabrzdit levou nohou a zároveň zrychlit bez omezení plynu.


Ochrana při studeném startu

Tato funkce omezuje výkon a chrání motor, dokud olej nedosáhne optimální teploty.
Software ECU STAGE 1

Náš software STAGE 1, navržený a zkonstruovaný tak, aby pracoval v dokonalé harmonii s jinak zcela standartním automobilem, uvolňuje skutečný potenciál vašeho vozidla a umožňuje drobné úpravy, jako je systém sání vzduchu.


SOFTWARE ECU STAGE 2

Stupeň 2 je navržen pro práci s vybraným počtem požadovaných úprav, které se liší v závislosti na motoru. Obecně se jedná o systémy sání vzduchu a výfuk turbo-back, ale mohou být vyžadovány i jiné části


SOFTWARE ECU STAGE 3

Špičkový upgrade, speciálně vyvinutý pro dosažení maximálního výkonu z REVO Turbo Upgrade a stávajícího hardwaru STAGE 2. Stupeň 3 umožňuje přístup k ještě použitelnější energii po celou dobu rev.